ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

کلاسینو

کلاسینو برترین موسسه کنکوری و تحصیلی در ایران

کنکور سراسری همواره دغدغه ذهنی دانش آموزان و راه تحصیل در رشته دلخواه و در دانشگاه دلخواه است.

اما به دلیل متقاضیان زیاد برای شرکت در کنکور، هر ساله به دشواری سوالات آن افزوده می شود.

بنابراین دانش آموزان برای به دست آوردن رتبه های خوب و قبولی در رشته های مورد نظر خود نیازمند تلاش زیاد و پشتکار بالا از همان ابتدای ورود به دبیرستان هستند.

آنچه که کنکور سراسری را نسبت به آزمون های برگزار شده در مدارس متمایز می کند، طرح شدن سوالات به صورت تستی و مدت زمان اندک برای پاسخ به آن هاست.

پس داوطلبان عزیز می بایست تسلط خود را در کتاب ها بالا ببرند و تمرکز خود را بر روی یادگیری فرمول های ساده و نحوه استفاده از آنها در کنکور بگذارند.

برای یادگیری فرمول های ساده و تسلط کامل بر سوالات کنکور سراسری دانش آموزان باید با اساتید برتر کنکور تعامل داشته و در کلاس های آنها شرکت کنند.

امروزه افراد زیادی در زمینه تدریس  منابع کنکور سراسری در حال فعالیت هستند و تعداد آنها روز به روز افزایش می یابد. و همین امر سبب سردرگمی و گمراهی دانش آموزان می شود.

متقاضیان کنکور سراسری نیاز به شرکت در کلاس های مدرسان عالی و ثبت نام در موسسه های معتبر با هزینه های به صرفه دارند. اما آیا موسسه ای با چنین ویژگی هایی می شناسید؟

کلاسینو چیست؟

موسسه کلاسینو اولین آموزشگاه موفق در حال فعالیت در زمینه کنکور سراسری در ایران است که با برترین اساتید در جهت آرامش خاطر شما عزیزان در رویارویی با کنکور گام برمی دارد.

موسسه کلاسینو به شما  کمک می کند که با هزینه های به صرفه تر، در کلاس های اساتید برتر کنکور شرکت کرده و خود را برای یکی از چالش های زندگی دانش آموزان، یعنی کنکور سراسری آماده کنید.

موسس کلاسینو کیست؟

کلاسینو توسط آقای علیرضا عربشاهی اداره می گردد و بسیاری از اساتید برتر کنکور در این آموزشگاه در حال تدریس دروس مربوطه هستند.

کلاس های کلاسینو

کلاس های موسسه کلاسینو به صورت آنلاین به منظور دسترسی همه دانش آموزان رأس ساعت مقرر شده برگزار می شوند.

همچنین تکالیف مشخص شده به طور جدی پیگیری و آزمون هایی از شما گرفته شده تا سطح شما سنجیده و اشکالات شما توسط استاد مربوطه رفع شود.

تمامی کادر آموزشگاه کلاسینو در تلاش هستند که کلاس ها به نحو احسنت برگزار شده و دوستان گرامی هنگام ورود و حضور درکلاس و یا دریافت تصاویر دچار مشکل و بی کیفیتی تصاویر و صدا نشوند.

موسسه کلاسینو خدمات خود را به گروه های مختلف تحصیلی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان و همچنین پایه اول تا ششم و متوسطه اول ارائه می دهد و پذیرای دانش آموزان گرامی در هر سال تحصیلی از دوره دوم متوسطه است.

از اساتید معروف و محبوب کلاسینو می توان به

اساتید فیزیک کلاسینو

علیرضا عربشاهی

محمد نوکنده

مهدی براتی

اساتید ریاضی کلاسیتو

آرین حیدری

بابک سادات

بهرام جلالی

اساتید زیست کلاسینو

استاد عمارلو

استاد همدانی

اساتید شیمی کلاسینو

محمد رضا مصلایی

محمد مرادی

کامبیز فرزانه

دروس عمومی کلاسینو

  محمد واعظی

علی فروغی نیا

حسینی یکتا

روزبه فکری و …

 همچنین برای هر درس دو الی سه دبیر در کلاسینو در حال تدریس هستند تا دانش آموزان بتوانند به بهترین شکل دروس مربوطه به رشته خود را بیاموزند.

یکی از امتیازاتی که داوطلبان کنکور به هنگام حضور در کلاس های کلاسینو از آن ها بهره مند خواهند شد، یادگیری مطالب به صورت عمقی و مفهومی و همچنین یادگیری حل مسائل کنکور ساده ترین شکل ممکن است به طوری که شما می توانید به راحتی زمان خود را در کنکور سراسری مدیریت کنید.

زمان برگزاری کلاس ها

کلاس های کلاسینو برای هر درس در ساعت و روز متغییری برگزار می شود. زمان برگزاری کلاس ها از قبل به دانش آموز اطلاع داده می شود.

دانش آموزان با مراجعه به پنل کاربری خود می توانند از زمان برگزاری کلاس ها اطلاع یابند.

چگونگی ثبت نام

با کلیک بر روی لینک ثبت نام و وارد کردن نام، نام خانوادگی و شماره تماس، پنل شخصی خود را دریافت نموده و پس از پرداخت هزینه می توانید در دوره دلخواه شرکت نمایید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب