کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

پویا بوربور

پویا بوربور در کلاسینو مدرس کلاس آنلاین فیزیک نهم می باشند، در این نوشته به معرفی استاد پویا بوربور در کلاسینو، دوره برگزاری توسط ایشان، نحوه ثبت نام و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

فیزیک نهم

کتاب درسی علوم پایه نهم از لحاظ محتواب فصل ها به چند بخش تقسیم می شود که یکی از بخش های علوم نهم، قسمت فیزیک می باشد. فیزیک نهم شامل فرمول ها و مفاهیم مختلفی می باشد که این بخش از علوم، بخش مفهومی-محاسباتی برای دانش آموزان نهمی محسوب می شود.

استاد پویا بوربور در کلاسینو

استاد پویا بوربور دارای 10 سال سابقه ی تدریس دروس ریاضی و فیزیک به صورت خصوصی و در مدارس برتر تهران، دبیر و مشاور آموزشی مجموعه مدارس سلام (شعبه ی ایران زمین و سعادت آباد؛ منطقه ۲)، همکاری با موسسه آموزشی راشین (وابسته به دبیرستان علامه حلی) در زمینه طراحی سوال و تدریس فیزیک و برگزاری کارگاه های یک روزه فیزیک و … را دارند.
استاد پویا بوربور در کلاسینو قسمت فیزیک علوم نهم را به صورت آنلاین تدریس می کنند.

کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو

قسمت فیزیک علوم نهم برای دانش آموزان پایه نهم به دلیل داشتن فرمول های مختلف، درسی مفهومی-محاسبانی محسوب می شود و یادگیری صحیح و اصولی آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

دوره کلاس آنلاین فیزیک نهم استاد بوربور برای دانش آموزان پایه نهم که هدف کسب نمره بالا در امتحانات نهایی و آزمون های ورودی مدارس خاص را دارند، بسیار کاربردی است.

ثبت نام در کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس آنلاین فیزیک نهم پویا بوربور در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالب مرتبط
اسحاق وزیری در کلاسینو
آریا بام رفیع در کلاسینو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *