کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

پویا بهشتی

استاد پویا بهشتی در کلاسینو مدرس دروس اقتصاد و روان شناسی می باشند. در این نوشته به معرفی استاد پویا بهشتی در کلاسینو و دوره های آنلاین ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

درس اقتصاد و روانشناسی در کنکور انسانی

درس روانشناسی دارای 15 تست و درس اقتصاد دارای 15 تست در کنکور رشته انسانی می باشد.

داوطلبان کنکور رشته انسانی، برای کسب تراز بالا در کنکور به کسب درصد بالا از درس روانشناسی و اقتصاد باید تسلط کامل و کافی بر مباحث این دروس داشته باشند.

پویا بهشتی در کلاسینو

استاد پویا بهشتی در کلاسینو دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران و دارای 24 سال سابقه تدریس دارند.

استاد پویا بهشتی دروس اقتصاد و روان شناسی را به صورت آنلاین در دوره های جامع و نکته و تست در کلاسینو در کلاس های آنلاین تدریس می کنند.

شیوه تدریس اقتصاد و روان شناسی استاد پویا بهشتی در کلاسینو به صورت آموزش کامل و صفر تا صد می باشد.

دوره های اقتصاد و روان شناسی پویا بهشتی در کلاسینو

دوره های اقتصاد و روان شناسی پویا بهشتی در کلاسینو شامل :

  • دوره جامع نوبان اقتصاد کنکور
  • دوره جامع نوبان روان شناسی کنکور
  • دوره نکته و تست اقتصاد کنکور
  • دوره نکته و تست روان شناسی کنکور

جدید ترین دوره استاد پویا بهشتی که برای درس اقتصاد و روان شناسی کنکور رشته انسانی ارائه شده است، دوره تی ان تی (دوره نکته و تست) ایشان می باشد.

دوره نکته و تست اقتصاد و روان شناسی رشته انسانی با تدریس استاد پویا بهشتی در کلاسینو از اوایل بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

دوره نکته و تست درس اقتصاد و روان شناسی شامل آموزش مفاهیم و نکات مهم کنکوری و تست زنی می باشد. دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته انسانی با هر سطح علمی که هدف موفقیت در کنکور 1403 را دارند می توانند در کلاس های نکته و تست اقتصاد و روان شناسی ثبت نام کنند.

ثبت نام در دوره های اقتصاد و روان شناسی پویا بهشتی در کلاسینو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *