کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

محمدمهدی شاهرودی

استاد محمدمهدی شاهرودی مدرس دوره عربی ویژه امتحان نهایی سال دوازدهم به صورت آنلاین در کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد محمدمهدی شاهرودی، شیوه تدریس، معرفی دوره عربی دوازدهم امتحانات نهایی و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

عربی دوازدهم

بر اساس مصوبات جدید شورای انقلاب فرهنگی تغییرات جدیدی در کنکور سراسری ایجاد شده است که یکی از مهم ترین آن ها حذف دروس عمومی از کنکور و نهایی شدن این دروس می باشد. بر اساس این مصوبه برای کنکور 1403 تاثیر معدل به میزان 50 درصد قطعی است و دروس سال دوازدهم نهایی برگزار می شود.

درس عربی نیز از جمله دروس عمومی است که به صورت نهایی برگزار می شود و 4 درس را شامل می شود.

از آن جایی که درس عربی برای دانش آموزان معمولا درس دشواری در زمینه یادگیری تلقی می شود و دانش آموزان برای کسب نمره بالا در این درس به یادگیری مفهومی و صف تا صد این درس (قواعد، واژگان و …) نیاز دارند.

استاد محمدمهدی شاهرودی یکی از مدرسین توانمند و باتجربه در زمینه آموزش درس عربی می باشند، در ادامه به معرفی ایشان می پردازیم.

محمدمهدی شاهرودی در کلاسینو

استاد محمدمهدی شاهرودی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند و سابقه تدریس در دبیرستان علوی، دبیرستان احسان، دبیرستان علوم نوری، دبیرستان صالح، دبیرستان مهر اول، آموزشگاه های هدف و … را دارند.

نمونه تدریس عربی محمدمهدی شاهرودی

نحوه تدریس عربی استاد شاهرودی در کلاسینو به صورت کاملا مفهومی و از صفر تا صد می باشد.

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی کلاسینو

دوره عربی دوازدهم ویژه امتحان نهایی کلاسینو با تدریس استاد شاهرودی از اوایل بهمن ماه آغاز می شود و هزینه ثبت نام در این دوره 1/450/000 تومان می باشد.

ثبت نام در دوره عربی دوازدهم محمدمهدی شاهرودی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *