کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

علی فروغی نیا

استاد علی فروغی نیا در کلاسینو مدرس دروس منطق و فلسفه می باشند. در این نوشته به معرفی استاد علی فروغی نیا در کلاسینو و دوره های آموزشی ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

منطق و فلسفه

درس فلسفه و منطق برای دانش آموزان رشته انسانی، درسی کاملا مفهومی محسوب می شود. به همین دلیل یادگیری و مطالعه آن برای دانش آموزان رشته انسانی کمی دشوار تلقی می شود.

درس فلسفه و منطق تعداد 20 تست را در کنکور به خود اختصاص داده است و می توان گفت داوطلبان کنکور انسانی برای کسب تراز بالا بهتر است مطالعه این درس را از برنامه خود حذف نکنند.

علی فروغی نیا در کلاسینو

استاد علی فروغی نیا فارغ التحصيل از دانشگاه تهران در رشته حقوق تجارت بين الملل می باشند. استاد فروغی نیا بیش از ده سال سابقه تدریس و سابقه تدریس در برترین مدارس ایران، پارسايي اصفهان، سنجش تبريز، علامه حلي لاهيجان، انديشه برتر قزوين، گزينه دو زاهدان را دارند.

دوره های علی فروغی نیا در کلاسینو

دوره جامع آموزش فلسفه و منطق (شروع از مرداد ماه)

دوره جامع آموزش فلسفه و منطق نوبان (شروع از آبان ماه)

دوره جامع نکته و تست فاسلفه و منطق (شروع از بهمن ماه)

دوره نکته و تست فلسفه و منطق کلاسینو

دوره نکته و تست فلسفه و منطق رشته انسانی در کلاسینو از اوایل بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

دوره نکته و تست فلسفه و منطق رشته انسانی توسط استاد علی فروغی نیا تدریس می شود.

دوره نکته و تست درس فلسفه و منطق شامل آموزش مفاهیم و نکات مهم کنکوری و تست زنی می باشد. دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته انسانی با هر سطح علمی می توانند در کلاس های نکته و تست فلسفه و منطق خصصی ثبت نام کنند.

دوره جاست تست فلسفه و منطق علی فروغی نیا

دوره جاست تست فلسفه و منطق علی فروغی نیا دوره ای است با محتوای جمع بندی مطالب ویژه شاگردانی که در دوره های جامع ایشان حضور داشته اند و یا سطح علمی بالایی دارند بسیار کاربردی است.

ثبت نام در دوره نکته و تست فلسفه و منطق کلاسینو

دانش آموزان می توانند برای ثبت نام در دوره نکته و تست فلسفه و منطق رشته انسانی می توانند با انتخاب استاد مورد نظر خود، دوره استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *