کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

علیرضا جابری

استاد علیرضا جابری مدرس درس زبان عمومی سال دوازدهم در کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد علیرضا جابری در کلاسینو و دوره های ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

با توجه به تغییرات جدید کنکور سراسری و حذف دروس عمومی از کنکور، دروس عمومی به صورت تشریحی و نهایی برگزاری می شود و نمره امتحانات نهایی تاثیر مستقیم بر نتیجه کنکور داوطلب دارد.

زبان دوازدهم

یکی از دروس عمومی که دانش آموزان سال دوازدهم باید در امتحانات نهایی آن شرکت کنند، درس زبان انگلیسی می باشد. با توجه به میزان بالای تاثیر معدل نهایی دانش آموزان بر نتیجه کنکور آن ها، کسب نمره بالا در امتحانات نهایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

کنکور زبان تخصصی

کنکوری است که مبنای آن یک زبان تخصصی بوده و داوطلبانی که هدف رشته های دانشگاهی مرتبط با زبان انگلیسی (مانند ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی و …) را داشته باشند زبان اصلی کنکور زبان خود را انگلیسی انتخاب می کنند و متقاضیانی که هدف قبولی در دانشگاه های دولتی و رشته برتر کنکور زبان را داشته باشند به تسلط کامل و کافی بر مطالب نیاز دارند.

کلاس آموزش زبان دوازدهم علیرضا جابری در کلاسینو

استاد علیرضا جابری با داشتن بیش از 20 سال سابقه تدریس حرفه ای زبان در مدارس و موسسات برتر کشور را دارد و دوره آموزش زبان سال دوازدهم (ویژه امتحانات نهایی) و دوره زبان تخصصی (ویژه کنکور زبان) را در کلاسینو برگزار می کنند.

از ویژگی های تدریس زبان استاد علیرضا جابری می توان به تدریس دوره جامع کنکور در حداکثر ٣٠ جلسه، تدریس گرامر به شیوه بسیار ساده و کاربردی، سرعت در تدریس در عین جامعیت کلاس ها و … می باشد.

کلاس زبان علیرضا جابری در کلاسینو از اوائل بهمن ماه 1402 آغاز می شود و دوره جامع کنکور زبان از آبان ماه آغاز شده است.

هزینه دوره آموزش زبان دوازدهم علیرضا جابری در کلاسینو مبلغ 1450000 تومان و دوره ویژه کنکور زبان 1100000 تومان می باشد.

نمونه تدریس آموزش زبان علیرضا جابری در کلاسینو

ثبت نام در دوره زبان علیرضا جابری در کلاسینو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *