ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

شیمی محمد مرادی

شیمی محمد مرادی

مهندس محمد مرادی مدرس توانمند و با تجربه درس شیمی در موسسه کلاسینو می باشند. درس شیمی رشته های تجربی و ریاضی توسط محمد مرادی در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می شود. در این نوشته به توضیح صفر تا صد کلاس های شیمی محمد مرادی برای رشته های ریاضی و تجربی می پردازیم، با ما همراه باشید.

شیمی کنکور

درس شیمی برای داوطلبان کنکور رشته ریاضی و رشته تجربی، درسی مفهومی-محاسباتی محسوب می شود. درس شیمی در کنکور تجربی ضریب 9 را داشته و بالاترین ضریب را پس از درس زیست به خود اختصاص داده است.

درس شیمی در کنکور رشته ریاضی ضریب 7 را دارد.

شیمی کنکور سراسری، شامل کلیه دروس شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و بر اساس بودجه بندی کنکور سراسری، سوالات درس شیمی به صورت تستی_مفهومی از مباحث دروس هر پایه ارائه می شود.

شیمی محمد مرادی

دکتر محمد مرادی فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران می باشند. ایشان جزو اساتیدی است که در شهر های خوزستان و … مدرس رتبه های برتر بسیار زیادی بوده است و اکنون در کلاسینو به صورت آنلاین درس شیمی رشته های تجربی و ریاضی را تدریس می کنند.

نمونه تدریس شیمی محمد مرادی در کلاسینو

روش تدریس شیمی استاد محمد مرادی در کلاس جامع شیمی کلاسینو به صورت آموزش مفهومی و آموزش روش تست زنی می باشد و بهترین کلاس برای دانش آموزان متقاضی کنکور که که نیاز به یادگیری مفهومی و روش های تست زنی دارند بسیار کاربردی است.

ثبت نام در کلاس شیمی محمد مرادی در کلاسینو

کلاس جامع شیمی محمد مرادی در کلاسینو از 26 شهریور ماه روز های دوشنبه ساعت 15:30 تا 19:30 برگزار می گردد.

هزینه ثبت نام در کلاس شیمی جامع محمد مرادی برای کنکور 1403 مبلغ 3000000 تومان می باشد.

برای ثبت نام در کلاس شیمی استاد محمد مرادی در کلاسینو از طریق لینک ثبت نام انتهای صفحه اقدام نمائید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب