ثبت نام با تخفیف ویژه

شیمی امید مصلایی

شیمی امید مصلایی

مهندس امید مصلایی مدرس توانمند و با تجربه درس شیمی در موسسه کلاسینو می باشند. درس شیمی رشته های تجربی و ریاضی توسط امید مصلایی در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می شود. در این نوشته به توضیح صفر تا صد کلاس های شیمی امید مصلایی برای رشته های ریاضی و تجربی می پردازیم، با ما همراه باشید.

شیمی کنکور

درس شیمی برای داوطلبان کنکور رشته ریاضی و رشته تجربی، درسی مفهومی-محاسباتی محسوب می شود. درس شیمی در کنکور تجربی ضریب 9 را داشته و بالاترین ضریب را پس از درس زیست به خود اختصاص داده است.

درس شیمی در کنکور رشته ریاضی ضریب 7 را دارد.

شیمی کنکور سراسری، شامل کلیه دروس شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و بر اساس بودجه بندی کنکور سراسری، سوالات درس شیمی به صورت تستی_مفهومی از مباحث دروس هر پایه ارائه می شود.

شیمی امید مصلایی

استاد امید مصلایی با سابقه تدریس در آموزشگاه های کنکوری مختلف و معتبر و مؤلف کتاب های کمک درسی و آزمون های آزمایشی شیمی هم اکنون به همراه پدر خود در کلاسینو مشغول به تدریس شیوه تست زنی شیمی است.

ایشان در درس شیمی اطلاعات بالا و تسلط دارد و کلاس ها با شور و نشاط برگزار می شود.

و به راحتی می توانند درس شیمی را به گونه ای که دانش آموز بتواند آن را درک کند توضیح داده و برای حل تست ها از روش مرحله به مرحله استفاده می کند.

استاد مصلایی چگونگی استخراج نکات مهم تستی و دام هایی که طراحان سوال استفاده می کنند را به دانش آموزان آموزش می دهند.

تست هایی که در کلاس حل می شوند هم سطح آموزش ها هستند و در بین آن ها سوالات شیمی کنکور سراسری نیز به چشم می خورد (ابتدا سوالات تکراری و رایج، سپس سوالات سخت و تالیفیحل می شوند).

و بیشتر اوقات استاد زمانی را به دانش آموزان برای حل تست ها اختصاص داده.

و همچنین استاد برای دانش آموزان تکالیفی در نظر می گیرد و پس از چک شدن تکالیف اگر مشکلی بود توسط استاد توضیح داده شده و حل می شود.

نمونه تدریس شیمی امید مصلایی در کلاسینو

ویدئوی نمونه تدریس شیمی امید مصلایی در آپارات کلاسینو قرار داده شده است، برای مشاهده تدریس شیمی ایشان روی لینک زیر کلیک کنید:

آپارات کلاسینو

شیمی امید مصلایی در کلاسینو

استاد امید مصلایی مدرس درس شیمی رشته تجربی و ریاضی در کلاسینو، دوره کلاس آنلاین جامع شیمی سال یازدهم را برگزار می کنند.

دوره جامع شیمی یازدهم کنکور 1403 امید مصلایی در کلاسینو شامل آموزش شیمی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت مفهومی می باشد.

ثبت نام در دوره شیمی امید مصلایی در کلاسینو

برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات دوره ها و تخفیف های شیمی امید مصلایی در کلاسینو از طریق لینک ثبت نام انتهای صفحه اقدام نمائید:

ثبت نام کلاسینو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب