ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

زیست عمارلو در کلاسینو

زیست عمارلو در کلاسینو

استاد علی محمد عمارلو مدرس توانمند و با تجربه درس زیست شناسی در موسسه کلاسینو می باشند و دوره های آموزش خود را به صورت آنلاین برگزار می کنند. در این نوشته به معرفی استاد علی محمد عمارلو و شیوه تدریس زیست عمارلو و نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان در کلاسینو می پردازیم، با ما همراه باشید.

زیست کنکور

درس زیست با داشتن ضریب ۱۲ در کنکور سراسری، مهم ترین و تاثیر گذارترین درس برای داوطلبان رشته تجربی می شود و درصد بالای این درس تاثیر مستقیم بر رتبه و تراز داوطلب دارد.

دفترچه سوالات کنکور تجربی دارای سه دفترچه می باشد. دفترچه شماره یک گروه علوم‌ تجربی شامل ۴۵ سوال زیست‌ شناسی است که داوطلبان باید در مدت‌زمان ۴۵ دقیقه به سوالات طراحی‌ شده پاسخ دهند.

در کنکور تجربی چند سال اخیر، سبک سوالات زیست کنکور به صورت کاملا مفهومی تغییر یافته و داوطلبان کنکور تجربی برای رسیدن به درصد بالا در این درس نیاز به یادگیری مفهوم و روش تست زنی هر مبحث نیاز دارند.

درس زیست، درسی است کاملا مفهومی و با توجه به اینکه مباحث فصل ها کاملا به هم مرتبط بوده و در واقع درسی است مفهومی – ترکیبی و دانش آموزان برای کسب بهترین نتیجه در کنکور باید به دو عامل مهم توجه ویژه داشته باشند:

۱_ روش مطالعه درس زیست

۲_ تکنیک های تست زنی زیست کنکور

بهترین روش یادگیری زیست کنکور

درس زیست مفهومی ترین و تاثیر گذار ترین درس برای داوطلبان کنکور تجربی است. برخلاف اهمیت بالای یادگیری اصولی این درس، معمولا دانش آموزان رشته تجربی روش مطالعه صحیحی برای مطالعه آن نداشته و صرفا مطالب را حفظ می کنند و در مدرسه نیز صرفا مطالب زیست را فقط در سطح امتحانات مدرسه یاد می گیرند.

موفقیت در کنکور تجربی نیازمند یادگیری مفهومی و ترکیبی است یعنی داوطلبان با وجود داشتن روش مطالعه صحیح، ابتدا باید مباحث هر درس را به طور کامل توسط یک مدرس توانمند آموزش ببینند.

در ادامه روش مطالعه صحیح زیست و بهترین پکیج آموزشی زیست را به طور کامل توضیح می دهیم، با ما همراه باشید.

مطالعه مفهومی زیست کنکور

زیست را باید قدم به قدم خواند و مفاهیم آن را یاد گرفت و در واقع مطلقا نمی شود به آن به چشم یک درس حفظی توجه داشت و مطالعه کرد.

در ادامه برای شما مرحله به مرحله روش مطالعه و مفهومی خواندن درس زیست به طور کامل توضیح داده می شود که شامل:

  • روخوانی
  • مطالعه کامل و توجه به کلیه نکات
  • پرسش و پاسخ با خود
  • مطالعه و روخوانی مجدد و توجه به قید ها

زیست عمارلو در کلاسینو

استاد عمارلو در کلاسینو فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران، رتبه 14 کنکور سراسری، مدرس آموزشگاه های کنکور هدف تهران، قلم سفید اصفهان، مطهری کرمان و مولف کتاب های خط فکری انتشارات نشر دریافت می باشند.

ثبت نام در کلاس های زیست عمارلو

برای اطلاع از جزئیات دوره ها و تخفیف های زیست عمارلو در کلاسینو در کلاسینو از طریق لینک ثبت نام انتهای صفحه اقدام نمائید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب