ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

ریاضی خسرو محمدزاده

ریاضی خسرو محمدزاده

مهندس خسرو محمدزاده مدرس توانمند و با تجربه درس ریاضیات در موسسه کلاسینو می باشند. ریاضی رشته انسانی در کلاسینو توسط خسرو محمدزاده به صورت آنلاین تدریس می شود. در این نوشته به توضیح صفر تا صد کلاس های ریاضی انسانی خسرو محمدزاده می پردازیم، با ما همراه باشید.

کنکور رشته انسانی

دروس اختصاصی رشته ی انسانی دارای ۹ درس تخصصی است که در این زمینه دارای بیشترین تعداد درس تخصصی در میان سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی است و پس از کنکور تجربی بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است.

دروس اختصاصی کنکور انسانی شامل:

  1. ریاضی
  2. اقتصاد
  3. زبان و ادبیات فارسی
  4. زبان عربی
  5. تاریخ و جغرافیا
  6. علوم اجتماعی
  7. فلسفه و منطق
  8. روان شناسی

ریاضی کنکور انسانی

با در نظر داشتن محدودیت زمان و سطح دشواری سوالات ریاضی انسانی، بهتر است داوطلبان کنکور انسانی پیش از حضور در جلسه کنکور، بر اساس سطح دشواری و اهمیت آن مبحث بر اساس بودجه بندی کنکور سراسری می توانند مباحثی را تعیین کرده و بر یادگیری و تست زنی ان مباحث تسلط کافی را پیدا کنند.

روش مطالعه ریاضی و آمار انسانی

درس ریاضی و آمار تنها درس محاسباتی داوطلبان کنکور انسانی محسوب می شود و داوطلبان برای یادگیری آن به تمرین، تکرار و زدن تست های متعدد نیاز دارند.

ریاضی خسرو محمدزاده در کلاسینو

روش تدریس ریاضی انسانی خسرو محمدزاده در کلاسینو شامل کلاس های نکته و تست، جمع بندی، آموزش جامع؛ همایش و … می باشد و داوطلبان و دانش آموزان هر گروه آزمایشی می توانند با توجه به سطح علمی خود در کلاس متناسب با آن ثبت نام نمایند.

نمونه تدریس ریاضی انسانی کلاسینو

ثبت نام در کلاس ریاضی خسرو محمدزاده

برای اطلاع از جزئیات دوره ها و تخفیف های ریاضی خسرو محمدزاده در کلاسینو از طریق لینک ثبت نام انتهای صفحه اقدام نمائید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب