ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

ریاضی آریان حیدری

ریاضی آریان حیدری

مهندس آریان حیدری مدرس توانمند و با تجربه درس ریاضیات در موسسه کلاسینو می باشند. ریاضی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی توسط آریان حیدری در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می شود. در این نوشته به توضیح صفر تا صد کلاس های ریاضی آریان حیدری برای رشته های ریاضی، تجربی و انسانی می پردازیم، با ما همراه باشید.

ریاضی کنکور

درس ریاضی در کنکور سراسری هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی، محاسباتی ترین درس محسوب می شود و معمولا برای داوطلبان کنکور تجربی و انسانی زدن تست های ریاضی کار دشواری است.

ریاضی کنکور رشته ریاضی

کنکور ریاضی، آزمونی است که نسبت به کنکور گروه های آزمایشی دیگر از تعداد متقاضیان کمتری برخوردار می باشد اما کم بودن تعداد متقاضیان کنکور ریاضی به معنای راحت بودن سوالات این آزمون و قبولی آسان در رشته ها و دانشگاه های برتر رشته ریاضی نبوده و داوطلبان کنکور ریاضی که هدف قبولی در رشته های برتر گروه آزمایشی ریاضی از جمله مهندسی نفت، معماری و … در دانشگاه های برتر را دارند باید درصد های بالایی را در هر سه درس اختصاصی کنکور ریاضی کسب کنند.

دروس اختصاصی کنکور ریاضی شامل:

ریاضیات

فیزیک

شیمی

مدت زمان برگزاری کنکور گروه آزمایشی ریاضی‌ فیزیک ۱۴۵ دقیقه است، داوطلبان در این بازه زمانی به ۱۰۵ سوال پاسخ می‌دهند.

دفترچه شماره یک این گروه آزمایشی شامل ۴۰ سوال ریاضی است و داوطلبان ۷۰ دقیقه برای پاسخ به پرسش‌ ها وقت دارند.

ریاضی کنکور رشته ریاضی ضریب 12 را در کنکور ریاضی به خود اختصاص داده است و اصلی ترین و تاثیر گذار ترین درس برای داوطلبان کنکور ریاضی محسوب می شود.

داوطلبان کنکور ریاضی برای کسب درصد بالا از سوالات درس ریاضیات، به یادگیری کنکوری مباحث حسابان، هندسه و … نیاز دارند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن پاسخ صحیح هر تست را انتخاب کنند.

ریاضی کنکور رشته تجربی

کنکور رشته تجربی، هر سال بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … باید ابتدا مفاهیم دروس اختصاصی را یاد گرفته و برای تسلط بر تست زنی تکنیک های تست زنی هر درس را یاد بگیرند.

دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل :

۱_ زمین شناسی

۲_ زیست شناسی

۳_ شیمی

۴_ فیزیک

۵_ ریاضی

درس ریاضی در کنکور رشته تجربی ضریب 7 را دارد که ضریب آن نسبت به دروس زیست و شیمی که دروس اصلی کنکور تجربی محسوب می شوند کمتر است اما با توجه به تغییرات کنکور سراسری، داوطلبان نمی توانند درسی را تست نزده بگذارند. چراکه برای رسیدن به تراز بالا در کنکور تجربی، درصد کلیه دروس اختصاصی باید از یک میانگین معین پیروی کند.

از آنجایی که در مدارس معمولا درس ریاضی به خوبی به دانش آموزان رشته تجربی تدریس نمی شود برای دانش آموزان رشته تجربی درس دشواری تلقی می شود و کمترین درصد برای داوطلبان معمولا به درس ریاضی اختصاص می یابد.

در صورتی که اگر درس ریاضی به دانش آموزان رشته تجربی به خوبی تدریس شود، به درس مورد علاقه آن ها تبدیل شده و می توانند در کنکور نیز به تست های ریاضی پاسخ صحیح دهند.

ریاضی کنکور رشته انسانی

دروس اختصاصی رشته ی انسانی دارای ۹ درس تخصصی است که در این زمینه دارای بیشترین تعداد درس تخصصی در میان سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی است و پس از کنکور تجربی بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است.

دروس اختصاصی کنکور انسانی شامل:

  • ریاضی و آمار
  • ادبیات و زبان فارسی
  • عربی
  • تاریخ
  • جغرافیا
  • فلسفه
  • منطق
  • روانشناسی
  • اقتصاد
  • علوم اجتماعی

ریاضی رشته انسانی در واقع تنها درس محاسباتی برای داوطلبان این رشته محسوب می شود و با توجه به مفهومی-حفظی بودن دروس رشته انسانی، یادگیری و تست زنی درس ریاضی برایداوطلبان کنکور رشته انسانی کمی دشوار می باشد.

ریاضی آریان حیدری در کلاسینو

استاد آریان حیدری ریاضی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی را با شیوه های مختص به هر رشته در کلاس های آنلاین تدریس می کنند.

روش تدریس ریاضی آریان حیدری در کلاسینو شامل کلاس های نکته و تست، جمع بندی، آموزش جامع؛ همایش و … می باشد و داوطلبان و دانش آموزان هر گروه آزمایشی می توانند با توجه به سطح علمی خود در کلاس متناسب با آن ثبت نام نمایند.

نمونه تدریس ریاضی آریان حیدری در کلاسینو

برای اطلاع از جزئیات دوره ها و تخفیف های ریاضی آریان حیدری در کلاسینو از طریق لینک ثبت نام انتهای صفحه اقدام نمائید.

مطالب مرتبط
زمان پاسخ گویی به سوالات کنکور 1402
زمان اعلام نتایج کنکور 1402

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب