کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

دوره های ویژه امتحانات خرداد 1403

دوره های ویژه امتحانات خرداد 1403

دوره های ویژه امتحانات خرداد 1403 کلاسینو شامل دوره های آموزش دروس عمومی ادبیات، عربی، دینی و زبان به صورت آنلاین می باشد. در این نوشته به معرفی دوره های ویژه امتحانات نهایی خرداد ماه 1403 به صورت درس به درس می پردازیم، با ما همراه باشید.

امتحانات نهایی دوازدهم

بر اساس تغییرات جدید کنکور سراسری، امتحانات نهایی سال دوازدهم خرداد ماه 1403 که به صورت نهایی برگزار می شود بر نتیجه کنکور داوطلبان تاثیر مستقیم به میزان 40 درصد قطعی دارد.

به همین دلیل امتحانات نهایی خرداد ماه 1403 سال دوازدهم برای داوطلبانی که هدف موفقیت در کنکور 1403 را دارند از اهمیت بسیاری برخوردار است.

دوره ویژه امتحان نهایی درس ادبیات دوازدهم

دوره ویژه امتحان نهایی درس ادبیات دوازدهم سال 1403 کلاسینو توسط دو استاد فراز توکلی و رضا حسینی یکتا به شیوه آنلاین تدریس می کنند.

این دوره برای دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلانی که برای ترمیم نمره و دیپلم مجدد شرکت کرده اند بسیار کاربردی و مناسب است.

درس ادبیات فارسی شامل چندین مبحث در امتحانات نهایی می شود که مهم ترین آن ها واژگان، آرایه، قرابت و … می باشد.

هر دو استاد مدرس دوره ویژه امتحان نهایی درس ادبیات فارسی کلاسینو این درس را به صورتی در این دوره تدریس می کنند که از صفر تا صد به دانش آموزان آموزش داده می شود و به حداکثر یادگیری در این درس دست می یابند.

دوره ویژه امتحان نهایی درس عربی دوازدهم

دوره ویژه امتحان نهایی درس عربی سال دوازدهم در کلاسینو توسط سه استاد تدریس شده است، اسامی اساتید دوره ویژه امتحان نهایی عربی خرداد 1403 استاد محمد واعظی، استاد عمار تاجبخش و استاد محمدمهدی شاهرودی می باشند.

این دوره برای دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلانی که برای ترمیم نمره و دیپلم مجدد شرکت کرده اند بسیار کاربردی و مناسب است.

هر سه استاد مدرس دوره ویژه امتحان نهایی درس عربی کلاسینو این درس را به صورتی در این دوره تدریس می کنند که از صفر تا صد به دانش آموزان آموزش داده می شود و به حداکثر یادگیری در این درس دست می یابند.

دوره ویژه امتحان نهایی درس دین و زندگی دوازدهم

دوره ویژه امتحان نهایی درس دین و زندگی سال دوازدهم در کلاسینو توسط استاد روزبه فکری تدریس می شود.

درس دینی 10 درس را شامل می شود اما یادگیری مباحث این درس برای سال دوازدهم برای دانش آموزان کمی دشوار تلقی می شود به همین دلیل دانش آموزان سال دوازدهم به یک آموزش کامل و واضح نیاز دارند.

استاد روزبه فکر این درس را از پایه و صفر تا صد به طور کامل تدریس می کنند و هر سال دوره های ایشان جزو بهترین کلاس های آموزش دینی کشور محسوب می شود.

دوره ویژه امتحان نهایی درس زبان انگلیسی دوازدهم

توسط سه استاد در کلاسینو به صورت آنلاین تدریس می شود. اساتید دوره ویژه امتحان نهایی خرداد 1403 درس زبان استاد رضا کیاسالار، استاد علیرضا جابری و استاد میلاد قریشی می باشند.

از درس زبان در امتحانات نهایی به صورتی سوال طراحی می شود که میزان یادگیری آن ها در مباحث مختلف از جمله واژگان، ریدینگ، گرامر، واژگان و … مورد بررسی و آزمون قرار می گیرد.

هر سه استاد مدرس دوره ویژه امتحان نهایی درس زبان انگلیسی کلاسینوبر سبک سوالات امتحانات نهایی تسلط کامل و کافی را داشته و می توانند نمره 20 امتحان زبان را به دست آورند.

پکیج دروس عمومی پایه دوازدهم ویژه خرداد 1403

پکیج دروس عمومی پایه دوازدهم ویژه خرداد 1403 شامل دوره هر 4 تا درس عمومی است که به صورت یکجا ارائه شده است و دانش آموزان با خرید این پکیج می توانند استاد مدرس خود را برای درس هایی که چند استاد مدرس دارد تعیین کنند.

از لحاظ هزینه خرید این پکیج مقرون به صرفه بوده و برای دانش آموزان بسیاری مناسب است.

هزینه این پکیج 7/500/000 تومان می باشد که با تخفیف ویژه کلاسینو 5/250/000 تومان شده است.

2 دیدگاه

حسین زاده · فوریه 7, 2024 در 7:57 ب.ظ

هزینه این دوره های کلاسینو چنده؟

    calssinoadmin · فوریه 12, 2024 در 1:53 ب.ظ

    سلام هزینه های کلاسینو برای دوره های مختلف متفاوته فقط کافیه وارد لینک ثبت نام بشین و پس از واردکردن کد تایید که برای شما پیامک میشه نامحدود دسترسی داشته باشید به تدریس های رایگان و از قیمت دوره های مختلف کلاسینو مطلع بشین

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب