کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

دوره نکته و تست عربی رشته انسانی در کلاسینو

دوره نکته و تست عربی رشته انسانی در کلاسینو

ثبت نام دوره جدید نکته و تست درس عربی رشته انسانی در کلاسینو ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان آغاز شد. در این نوشته به توضیح و معرفی دوره نکته و تست (TNT) درس عربی رشته انسانی، زمان ثبت نام، زمان برگزاری، اساتید مدرس و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

درس عربی رشته انسانی

عربی کنکور انسانی ضریب 5 را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و تعداد 20 تست دفترچه شماره 2 رشته انسانی را شامل می شود.

درس عربی به دلیل بیگانه بودن زبان و نا آشنا بودن قواعد دستوری این درس، یادگیری آن برای برخی دانش آموزان کمی دشوار تلقی می شود.

با تصویب قواعد و قوانین جدید شورای انقلاب فرهنگی، دروس اختصاصی و عمومی هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم کلیه گروه های آزمایشی به صورت نهایی برگزار می شود.

به همین دلیل یادگیری کامل و جامع درس عربی و تسلط داوطلبان بر قواعد و واژگان این درس برای کلیه دانش آموزان متوسطه دوم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

داوطلبان کنکور انسانی، علاوه بر تسلط بر مفاهیم درس عربی، باید بر روش های تست زنی مباحث دروس عربی نیز تسلط کامل و کافی داشته باشند.

دوره TNT عربی رشته انسانی در کلاسینو

دوره نکته و تست عربی رشته انسانی در کلاسینو از اوایل بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

دوره نکته و تست عربی رشته انسانی توسط سه استاد تدریس می شود، اساتید دوره نکته و تست عربی رشته انسانی، استاد محمد واعظی، عمار تاجبخش و محمدمهدی شاهرودی می باشند.

دوره نکته و تست درس عربی شامل آموزش مفاهیم و نکات مهم کنکوری و تست زنی می باشد. دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته انسانی با هر سطح علمی می توانند در کلاس های نکته و تست ثبت نام کنند.

نمونه تدریس دوره نکته و تست عربی رشته انسانی با تدریس محمد واعظی

نمونه تدریس دوره نکته و تست عربی رشته انسانی با تدریس عمار تاجبخش

قیمت دوره نکته و تست هندسه و گسسته کلاسینو

قیمت دوره tnt کلاسینو برای درس هندسه و گسسته برای هر استاد به مبلغ 1/500/000 تومان می باشد.

ثبت نام در دوره نکته و تست عربی تخصصی کلاسینو

دانش آموزان می توانند برای ثبت نام در دوره نکته و تست عربی اختصاصی رشته انسانی می توانند با انتخاب استاد مورد نظر خود، دوره استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب