کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو

دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو

ثبت نام دوره جدید نکته و تست درس ریاضی در کلاسینو ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان آغاز شد. در این نوشته به توضیح و معرفی دوره نکته و تست (TNT) درس ریاضی، زمان ثبت نام، زمان برگزاری، اساتید مدرس و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

ریاضی کنکور

درس ریاضی در کنکور سراسری هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی، محاسباتی ترین درس محسوب می شود و معمولا برای داوطلبان کنکور تجربی و انسانی زدن تست های ریاضی کار دشواری است.

ریاضی کنکور رشته ریاضی

کنکور ریاضی، آزمونی است که نسبت به کنکور گروه های آزمایشی دیگر از تعداد متقاضیان کمتری برخوردار می باشد اما کم بودن تعداد متقاضیان کنکور ریاضی به معنای راحت بودن سوالات این آزمون و قبولی آسان در رشته ها و دانشگاه های برتر رشته ریاضی نبوده و داوطلبان کنکور ریاضی که هدف قبولی در رشته های برتر گروه آزمایشی ریاضی از جمله مهندسی نفت، معماری و … در دانشگاه های برتر را دارند باید درصد های بالایی را در هر سه درس اختصاصی کنکور ریاضی کسب کنند.

دروس اختصاصی کنکور ریاضی شامل:

ریاضیات

فیزیک

شیمی

مدت زمان برگزاری کنکور گروه آزمایشی ریاضی‌ فیزیک ۱۴۵ دقیقه است، داوطلبان در این بازه زمانی به ۱۰۵ سوال پاسخ می‌دهند.

دفترچه شماره یک این گروه آزمایشی شامل ۴۰ سوال ریاضی است و داوطلبان ۷۰ دقیقه برای پاسخ به پرسش‌ ها وقت دارند.

ریاضی کنکور رشته ریاضی ضریب 12 را در کنکور ریاضی به خود اختصاص داده است و اصلی ترین و تاثیر گذار ترین درس برای داوطلبان کنکور ریاضی محسوب می شود.

داوطلبان کنکور ریاضی برای کسب درصد بالا از سوالات درس ریاضیات، به یادگیری کنکوری مباحث حسابان، هندسه و … نیاز دارند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن پاسخ صحیح هر تست را انتخاب کنند.

ریاضی کنکور رشته تجربی

کنکور رشته تجربی، هر سال بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … باید ابتدا مفاهیم دروس اختصاصی را یاد گرفته و برای تسلط بر تست زنی تکنیک های تست زنی هر درس را یاد بگیرند.

دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل :

۱_ زمین شناسی

۲_ زیست شناسی

۳_ شیمی

۴_ فیزیک

۵_ ریاضی

درس ریاضی در کنکور رشته تجربی ضریب 7 را دارد که ضریب آن نسبت به دروس زیست و شیمی که دروس اصلی کنکور تجربی محسوب می شوند کمتر است اما با توجه به تغییرات کنکور سراسری، داوطلبان نمی توانند درسی را تست نزده بگذارند. چراکه برای رسیدن به تراز بالا در کنکور تجربی، درصد کلیه دروس اختصاصی باید از یک میانگین معین پیروی کند.

از آنجایی که در مدارس معمولا درس ریاضی به خوبی به دانش آموزان رشته تجربی تدریس نمی شود برای دانش آموزان رشته تجربی درس دشواری تلقی می شود و کمترین درصد برای داوطلبان معمولا به درس ریاضی اختصاص می یابد.

در صورتی که اگر درس ریاضی به دانش آموزان رشته تجربی به خوبی تدریس شود، به درس مورد علاقه آن ها تبدیل شده و می توانند در کنکور نیز به تست های ریاضی پاسخ صحیح دهند.

دوره TNT ریاضی کلاسینو

دوره نکته و تست درس ریاضی شامل آموزش مفاهیم درس ریاضی و نکات مهم کنکوری و تست زنی می باشد. دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های تجربی و ریاضی با هر سطح علمی می توانند در کلاس های نکته و تست ثبت نام کنند.

اساتید در دوره های نکته و تست ریاضی کلاسینو کلیه مباحث درس ریاضی به شیوه کنکوری آموزش می دهند.

دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو از اوایل بهمن ماه آغاز می شود.

استاید دوره TNT (نکته و تست) ریاضی کلاسینو

استاید دوره TNT کلاسینو برای درس ریاضی کلاسینو استاد آریان حیدری و بابک سادات می باشند.

نمونه تدریس ریاضی بابک سادات در دوره نکته و تست کلاسینو

نمونه تدریس ریاضی آریان حیدری در دوره نکته و تست کلاسینو

قیمت دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو

قیمت دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو برای هر استاد به مبلغ 1/500/000 تومان می باشد.

ثبت نام در دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو

دانش آموزان می توانند برای ثبت نام در دوره نکته و تست ریاضی می توانند با انتخاب استاد مورد نظر خود، دوره استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب