کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

دوره نکته و تست ادبیات تخصصی کلاسینو

دوره نکته و تست ادبیات تخصصی کلاسینو

ثبت نام دوره جدید نکته و تست درس ادبیات تخصصی رشته انسانی در کلاسینو ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان آغاز شد. در این نوشته به توضیح و معرفی دوره TNT (نکته و تست) درس ادبیات تخصصی رشته انسانی، زمان ثبت نام، زمان برگزاری، اساتید مدرس و … می پردازیم، با ما همراه باشید.

ادبیات تخصصی رشته انسانی

ادبیات تخصصی رشته انسانی ضریب 8 را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و برای داوطلبان کنکور رشته انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

داوطلبان کنکور انسانی، برای کسب درصد بالا در درس ادبیات تخصصی نیاز به تسلط کامل بر مباحث ادبیات هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دارند.

داوطلبان کنکور رشته انسانی برای کسب نتیجه بهتر، پس از تسلط بر مطالب، بودجه بندی ادبیات کنکور را بشناسند و بر اساس بودجه بندی تست زنی را تمرین کنند.

دوره TNT (نکته و تست) ادبیات تخصصی کلاسینو

دوره نکته و تست ادبیات تخصصی رشته انسانی در کلاسینو از اوایل بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

دوره نکته و تست ادبیات تخصصی رشته انسانی توسط دو استاد تدریس می شود، اساتید دوره نکته و تست ادبیات تخصصی رشته انسانی، استاد رضا حسینی یکتا و فراز توکلی می باشند.

دوره نکته و تست درس ادبیات تخصصی شامل آموزش مفاهیم و نکات مهم کنکوری و تست زنی می باشد. دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته انسانی با هر سطح علمی می توانند در کلاس های نکته و تست ادبیات تخصصی ثبت نام کنند.

نمونه تدریس دوره نکته و تست ادبیات تخصصی استاد رضا حسینی یکتا در کلاسینو

نمونه تدریس دوره نکته و تست ادبیات تخصصی استاد فراز توکلی در کلاسینو

قیمت دوره نکته و تست ادبیات تخصصی کلاسینو

قیمت دوره نکته و تست ادبیات تخصصی کلاسینو برای هر استاد به مبلغ 1/500/000 تومان می باشد.

ثبت نام در دوره نکته و تست ادبیات تخصصی کلاسینو

دانش آموزان می توانند برای ثبت نام در دوره TNT کلاسینو ادبیات تخصصی رشته انسانی می توانند با انتخاب استاد مورد نظر خود، دوره استاد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب