کلاسینو | ثبت نام با تخفیف ویژه

حمید رضا زیارتی

استاد حمید رضا زیارتی در کلاسینو مدرس هوش و خلاقیت پایه پنجم، هوش و استعداد تحلیلی پایه هفتم و هوش و استعداد تحلیلی پایه نهم می باشند. در این نوشته به معرفی استاد حمید رضا زیارتی می پردازیم، با ما همراه باشید.

هوش و استعداد تحلیلی

دانش‌ آموزانی که دوره متوسطه اول را تمام کرده‌اند و قصد ورود به مدارس تیزهوشان را برای پایه دهم دارند، لازم است بدانند که همان طور که از اسم مدرسه تیزهوشان مشخص است شرط پذیرفته شدن در این مدارس هوش و استعداد است، به همین دلیل در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان منبع طرح، سوالات کتاب درسی نیست. یعنی برای شرکت در این آزمون لازم نیست کتاب‌ های درسی خود را مطالعه کنید.

به علاوه دقت کنید که سوالات این آزمون به صورت تستی است و اکثر دانش‌ آموزان در متوسطه اول آشنایی زیادی با سوالات تستی ندارند و برای قبولی در آزمون مرودی پایه دهم نیاز به کسب درصد بالا در درس هوش و استعداد تحلیلی دارند. در ادامه به معرفی بهترین کلاس آموزش هوش و استعداد تحلیلی می پردازیم.

استاد حمید رضا زیارتی در کلاسینو

استاد حمید رضا زیارتی دارای مدرک مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) می باشند. استاد زیارتی دروس هوش و خلاقیت پایه پنجم، هوش و استعداد تحلیلی پایه هفتم و هوش و استعداد تحلیلی پایه نهم را تدریس می کنند.

ثبت نام در کلاس های استاد حمید رضا زیارتی در کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس های استاد حمید رضا زیارتی در کلاسینو از طریق لینک انتهای سایت اقدام کنید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *