ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور

بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور

بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور چیست؟

چگونه در کلاس آنلاین فیزیک کنکور ثبت نام کنیم؟

در این نوشته به معرفی بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور با تدریس بهترین اساتید فیزیک کشور و آموزش نحوه ثبت نام در کلاس فیزیک آنلاین می پردازیم، با ما همراه باشید.

فیزیک کنکور

درس فیزیک برای داوطلبان کنکور تجربی و ریاضی درسی مفهومی-محاسباتی محسوب می شود و داوطلبان کنکور این دو گروه آزمایشی برای موفقیت در آن باید هم بر بخش های مفهومی فیزیک تسلط داشته و هم بر بخش های محاسباتی و تکنیک های تست زنی آن.

فیزیک کنکور رشته تجربی

درس فیزیک در کنکور رشته تجربی ضریب 7 داشته و پس از درس شیمی بالاترین ضریب را در کنکور دارد به همین دلیل کسب درصد بالا در این درس تاثیر بسزایی بر نتیجه کنکور داوطلبان کنکور رشته تجربی تاثیر قابل توجهی دارد.

کنکور رشته تجربی، هر سال بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و … باید ابتدا مفاهیم دروس اختصاصی را یاد گرفته و برای تسلط بر تست زنی تکنیک های تست زنی هر درس را یاد بگیرند.

دروس اختصاصی کنکور رشته تجربی شامل:

  • زیست شناسی
  • زمین شناسی
  • شیمی
  • ریاضیات
  • فیزیک

تعداد دفترچه سوالات داوطلبان این گروه آزمایشی با احتساب بهیاری چهار دفترچه می باشد.

دفترچه شماره دو گروه آزمایشی علوم‌تجربی شامل ۳۰ سوال فیزیک و ۳۵ پرسش شیمی می‌شود و مدت زمان درنظر گرفته شده برای پاسخ به این پرسش‌ها ۷۵ دقیقه است.

فیزیک کنکور رشته ریاضی

درس فیزیک در کنکور رشته ریاضی پس از درس ریاضیات بالاترین ضریب را داشته و ضریب 9 را به خود اختصاص داده است.

کنکور رشته ریاضی، آزمونی است که نسبت به کنکور گروه های آزمایشی دیگر از تعداد متقاضیان کمتری برخوردار می باشد اما کم بودن تعداد متقاضیان کنکور ریاضی به معنای راحت بودن سوالات این آزمون و قبولی آسان در رشته ها و دانشگاه های برتر رشته ریاضی نبوده و داوطلبان کنکور ریاضی که هدف قبولی در رشته های برتر گروه آزمایشی ریاضی از جمله مهندسی نفت، معماری و … در دانشگاه های برتر را دارند باید درصد های بالایی را در هر سه درس اختصاصی کنکور ریاضی کسب کنند.

دروس اختصاصی کنکور رشته ریاضی شامل:

دفترچه شماره دو این گروه آزمایشی شامل ۳۵ سوال فیزیک و ۳۰ سوال شیمی است و داوطلبان کنکور برای پاسخ به سئوالات  طراحی شده در دفترچه دوم، ۷۵ دقیقه وقت دارند. 

بهترین روش یادگیری فیزیک کنکور

بهترین روش برای یادگیری مفهومی-محاسباتی فیزیک کنکور، روشی است که در آن مفاهیم فیزیک کنکور به طور کامل آموزش داده شود و سپس روش های تست زنی در کمترین زمان ممکن آموزش داده شود. چنین آموزشی در کتاب های کمک درسی و درسنامه کتاب های تست زنی وجود نداشته و بهترین روش برای یادگیری فیزیک کنکور|، ثبت نام در کلاس های آنلاین با تدریس بهترین اساتید کشور می باشد.

بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور

کلاسینو با تدریس بهترین اساتید رتبه برتر کشور، کلاس های فیزیک آنلاین در دوره های مختلف (آموزش جامع، نکته و تست، جاست تست، همایش و …) با هزینه ای مقرون به صرفه بر گزار می کنند.

اساتید فیزیک کنکور کلاسینو

استاد علیرضا عربشاهی مدرس فیزیک کنکور رشته های تجربی و ریاضی

استاد محمد نوکنده مدرس فیزیک کنکور رشته تجربی و ریاضی

استاد مهدی براتی مدرس فیزیک کنکور رشته های تجربی و ریاضی

ثبت نام بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور

برای ثبت نام در بهترین کلاس آنلاین فیزیک کنکور با تدریس بهترین اساتید کشور در کلاسینو از یکی از دو روش زیر می توانید اقدام کنید:

1_ تماس با شماره درج شده در سایت، جهت دریافت اطلاعات

2_ ثبت نام از طریق لینک مندرج در انتهای سایت

برای اطلاع از جزئیات دوره ها و تخفیف های کلاسینو از طریق لینک ثبت نام انتهای صفحه اقدام نمائید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب