ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

اساتید فیزیک کلاسینو

اساتید فیزیک کلاسینو

اساتید فیزیک کلاسینو انتخاب شده از بهترین اساتید فیزیک ایران.

یکی از دروس سخت و به نسبت خسته کننده و البته مهم در کنکور سراسری فیزیک می باشد.

درس فیزیک مشترک در رشته های ریاضی و تجربی است.

فیزیک درکنکور سراسری تجربی در زیرگروه اول 2، در زیر گروه دوم 2، در زیر گروه سوم 2، در زیر گروه چهارم 3 و در زیرگروه پنجم 2 و در کنکور سراسری ریاضی زیر گروه یک 3، در زیر گروه دوم 3 و در زیر گروه سوم 3 می باشد.

درس فیزیک با توجه به ویژگی فراوان بودن فرمول و مطالب فهمیدن آن نیازمند مدت زمان زیادی است. افراد زیادی در تست های فیزیک در کنکور سراسری با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

برای حل این مشکلات باید از مدرسان فیزیک بهره مند شویم که هم در قسمت مفهومی هم در قسمت فرمول ها تسلط کافی پیدا کنیم.

مدرسان فیزیک بسیار زیادی در سراسر ایران هستند و روز به روز به تعداد آنها افزوده می شود که این امر موجب سردرگم شدن دانش آموزان گرامی و داوطلبین کنکور سراسری است در حالی که شما نیاز دارید علاوه بر شرکت در کلاس های کنکوری و تمرین تست زنی با بازدهی خوبی رو به رو باشید.

 بنابراین کلاسینو این امر را برای شما به ارمغان آورده با کمترین هزینه مادی و هدر ندادن وقت در کلاس های آنلاین اساتید مجرب فیزیک شرکت نمایید.

در ادامه ما برای شما لیستی از اساتید فیزیک کلاسینو و چگونگی تدریس آن ها را آماده کرده ایم:

علیرضا عربشاهی

استاد علیرضا عربشاهی جزو 10 دبیران برتر ایران است که با وجود سابقه بالا در تدریس فیزیک همچنان با دبیران جدید فیزیک رقابت می کند.

ایشان بنیان گذار مؤسسه راه اندیشه و کلاسینو و فارغ التحصیل دانشگاه علم وصنعت مکانیک است. همچنین سابقه تدریس در دانشگاه شهید رجایی و طراح سوال امتحانات نهایی را دارد.

در کلاس های استاد عربشاهی آموزش به صورت پایه ای است بنابراین دانش آموزان ضغیف تر در درس فیزیک نیز می توانند در کلاس های ایشان شرکت کنند.

تنوع تست های حل شده در کلاس بسیار و سطح آنها متوسط است که البته در میان آنها سوالات تستی سخت هم به چشم می خورد. دانش آموزان در کلاس های استاد عربشاهی مطالب را به صورت مفهومی فرا می گیرند.

پرسش حاضران در کلاس به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و استاد از ابتدای مبحث شروع به توضیح دادن می کند که اشکال دانش آموز و مشابهات آن رفع شود. همچنین پس از برگزاری آزمون، سوالات آزمون توسط استاد بررسی می شوند و اشکالات دانش آموزان با توضیح دقیق استاد از بین می رود.

محمد نوکنده

استاد محمد نوکنده فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی بیوتکنولوژی با سابقه تدریس در بهترین مدارس تهران است.

استاد نوکنده در کلاس های خود مطالب را به صورت مفهومی به دانش آموز انتقال می دهد. همچنین به آموزش چگونگی حل تست و مطالب پایه ریاضی، هندسه و شیمی که مرتبط با فیزیک هستند نیز می پردازد.

ایشان مطالب درسی را به صورت کامل تحلیل می کنند و نکات ریز و درشت و سوال خیز کتاب را استخراج کرده و سپس به تحلیل کامل تست هایی با سطح بالا می پردازد و آزمون های برگزار شده در کلاس هم سطح با کنکور های آزمایشی هستند.

همچنین اساتید گرانقدری مانند استاد مهدی براتی با 8 سال سابقه تدریس، استاد پویا بور بور با 10 سال سابقه تدریس و استاد آرین کمالی نیز در آموزشگاه کلاسینو مشغول به تدریس هستند.

چگونگی ثبت نام در کلاس های فیزیک کلاسینو

دانش آموزان عزیز ابتدا با وارد کرده نام و نام خانوادگی و شماره تماس پنل شخصی خود را دریافت کرده سپس با پرداخت هزینه دوره مورد نظر خود می توانید در کلاس فیزیک دلخواه شرکت نمایید.

و با اساتید فیزیک کلاسینو ارتباط برقرار کنند.

فیزیک کنکور

استاد علیرضا عربشاهی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب