ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

اساتید شیمی کلاسینو

اساتید شیمی کلاسینو

اساتید شیمی کلاسینو انتخاب شده از بهترین اساتید شیمی ایران.

شیمی یکی از دروس مشترک بین رشته های ریاضی و تجربی است که در سال های اخیر سوالات آن در کنکور جان تازه ای گرفته و حل آنها  وقت زیادی از دانش آموز می گیرد و باعث ایجاد استرس برای داوطلبان کنکور سراسری شده است/

 درس شیمی از دو بخش حل مسئله و بخش حفظی تشکیل شده و این درس مهم و در عین حال شیرین در کنکور تجربی در زیر گروه اول ضریب 3، در زیر گروه دوم ضریب 4، در زیر گروه سوم ضریب 2، در زیر گروه چهارم ضریب 2، در زیر گروه پنجم ضریب 2 را دارا است.

بنابراین دانش آموزان گرامی باید برای به دست آوردن رتبه بالا به درس شیمی چه بخش حفظی و چه بخش مسائل به طور کامل مسلط باشند.

از آنجا که برای تسلط قوی نیازمند یک مدرس قوی نیز هستیم باید دبیران و مدرسان برتر کنکور در زمینه شیمی را شناخته و در کلاس های آنها شرکت کرد.

در ادامه ما لیستی از دبیران برتر شیمی کلاسینو را آماده کرده و خدمت دانش آموزان عزیز ارائه می دهیم:

اساتید شیمی کلاسینو

محمد مرادی

استاد محمد مرادی با 17 سال سابقه تدریس در 17 تیر ماه سال 1361 متولد و مدرک پزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده است.

در کلاس های استاد مرادی درس شیمی به صورت قابل فهم و آسان بیان می شود و حل مسائل آن به گونه ای تدریس شده که وقت زیادی از دانش آموز سلب نمی کند.

 با وجود افزایش سختی سوالات شیمی کنکور سراسری استاد محمد مرادی با بیان خاص و پر آرامش خود توانسته جمعیت بسیاری از دانش آموزان را از استرس شیمی در کنکور نجات دهد.

استاد مرادی یکی از پر مخاطب ترین مدرسان در استان خوزستان به شمار می رود و ایشان مدرس یکی از رتبه برتر های کنکور 1400 بوده است.

محمدرضا مصلایی

استاد محمدرضا مصلایی با 33 سال سابقه تدریس در روز 3 خرداد ماه سال 1450 متولد و دارای مدرک شیمی از دانشگاه شهید بهشتی است.

نحوه بیان استاد مصلایی به صورت پر فراز و شیب است و باعث برقراری ارتباط خوب با دانش آموز میشود. همچنین ایشان ابتدا به بیان مسائل به صورت مفهومی می پردازد و سپس تست ها را بررسی می کند که در میان آنها برخی تست های کنکوری که نکات قابل گفتنی را در خود محفوظ کرده اند به چشم می خورد.

امید مصلایی

استاد امید مصلایی مؤلف کتاب در حوضه تست شیمی در مؤسسه کلاسینو به همراه پدر خود استاد رضا مصلایی مشغول به تدریس است. پدر ایشان در حال تدریس درس اصلی و خود استاد امید مصلایی در حال تدریس چگونگی تست زنی شیمی در کنکور سراسری است.

استاد مصلایی قدرت بیان قوی دارد که باعث فهم بیشتر دانش آموز می شود. همچنین آموزش تست در کلاس او به صورت حفظی پیش نمی رود و چگونگی استخراج مطالب مهم نهفته در تست را مرحله به مرحله آموزش و دام هایی که طراحان سوال استفاده کرده اند برای دانش آموز توضیح می دهد.

خیلی از تست ها از کنکور سال های گذشته طراحی شده اند. استاد مصلایی ابتدا به دانش آموزان به منظور حل تست وقت می دهد و سپس شروع به حل آن می کند.

کامبیز فرزانه

استاد کامبیز فرزانه با 25 سال سابقه تدریس در زمینه شیمی و با برگزاری بیش از 50 همایش در سراسر ایران و تالیف بیش از 10 کتاب در انتشارات مختلف و معتبر هم اکنون درحال تدریس در مؤسسه کلاسینو است.

کلاس های ایشان براساس تست پیش می رود که معمولا تکالیف محول شده به دانش آموزان براساس همین تست هاست و اغلب تست های حل شده راه حل فرمولی دارند.

محمد شیخ الاسلامی

استاد محمد شیخ الاسلامی با سابقه تدریس در مدارس و آموزشگاه های برتر تهران و دانش و مهارت بالا در تدریس شیمی از قدرت بیان زیادی در زمینه شیمی دارد.

در کلاس های استاد شیخ الاسلامی اولویت با تدریس مفهومی است و رابطه یک طرفه با دانش آموزان ندارد بلکه گاهی از طریق بازکردن میکروفون حاضران از آنها سوال می پرسد و این باعث می شود حواس دانش آموز سر کلاس بسیار جمع باشد.

 همچنین دانش آموزان با توجه به ارتباط قوی که با استاد برقرار می شود می توانند سوالات خود حتی ساده ترین آنها را بپرسند و در بحث های کلاس شرکت کنند.

در هنگام تدریس از جزوه مخصوص به خود استفاده می شود و اول به بیان مفهوم های کلی و رایج در کنکور سپس به به سراغ بیان نکات ریز و غیر رایج و البته سوال خیز و سپس به حل مسائل جزوه می پردازد که این مسائل در ابتدا سطح ساده ای دارند و با جلو رفتن سطح آن ها نیز پیشرفته می شود.

معمولا پس از اتمام دو مبحث 10 صفحه ای از دانش آموزان آزمون گرفته می شود که در آن ها تست ها به چشم می خورند و تکالیفی که در پنل شخصی دانش آموزان قرار داده می شود هم سطح با آموزش ایشان می باشند.

علاوه بر این استادان گرامی، مدرسانی مانند استاد پارسا فراهانی دارای مدرک دکترای دارو سازی از دانشگاه تهران و استعداد درخشان علوم پزشکی تهران و طراح سوالات انتشارات معتبر و مدرس در مدارس تهران، استاد ایمان نعمت الهی مولف کتاب های زیادی در زمینه شیمی کنکور سراسری و سابقه تدریس در کلان شهرها و اسحاق وزیری مدرس علوم (شیمی) و زمین شناسی هشتم و نهم نیز در مؤسسه کلاسینو مشغول به تدریس هستند.

چگونگی ثبت نام در کلاس های شیمی کلاسینو

دانش آموزان عزیز می توانند با کلیک بر لینک ثبت نام و وارد کردن نام، نام خانوادگی و شماره تماس پنل شخصی خود را دریافت کرده و سپس با پرداخت هزینه دوره مورد نظر در کلاس های شیمی دلخواه خود شرکت و با اساتید شیمی کلاسینو ارتباط برقرار کنند.

شیمی کنکور 1402

استاد مصلایی

استاد فرزانه

استاد مرادی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب