ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

اساتید زبان کلاسینو

اساتید درس زبان انگلیسی کلاسینو

درس زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی در کنکور و مانند باقی دروس عمومی کنکور تأثیر زیادی در رتبه نهایی دارد.

ضریب این درس 2 است و سوالات زبان انگلیسی در کنکور از چهار قسمت: واژگان، گرامر، کلوز تست و درک مطلب تشکیل شده و دارای 25 سوال و مدت زمان 25 دقیقه که برای هر سوال 48 ثانیه اختصاص داده شده است و منابع طراحان سوال زبان انگلیسی کنکور سراسری تنها کتاب های سه مقطع تحصیلی دوره متوسط دوم است.

سؤالات زبان بدین شرح می باشد:

واژگان: 8 سوال

گرامر: 4 سوال

کلوز تست: 5 سوال

درک مطلب: 8 سوال

بیشتر دانش آموزان از درس زبان انگلیسی فراری هستند چون کمی ماهیت آن با بقیه دروس متفاوت است و این درحالی است که روزی نیم ساعت درس خواندن مفید می توانید به بیشتر سوالات آن پاسخ درست دهید و تاثیر مثبت آن را در رتبه های خود ببینید.

اما برخی از دانش آموزان شیوه خواندن این درس را برای کنکور نمی دانند و یا به تنهایی نمی توانند از نیم ساعت استفاده مفید داشته باشند. پس نیازمند این هستند که با مدرسان برتر در زمینه زبان انگلیسی تعامل برقرار کرده و ارتباط داشته باشند.

آموزشگاه کنکوری کلاسینو این امکان را برای دانش آموزان عزیز فراهم آورده تا در هرجای ایران بتوانند با مدرسان برتر ارتباط برقرار کنند و با هزینه های به صرفه بتوانند در کلاس های آن ها شرکت نمایند.

علیرضا جابری

استاد علیرضا جابری فارغ التحصیل رشته پزشکی و با سابقه 20 سال تدریس زبان به صورت حرفه ای و مؤلف کتاب های انتشارات معروف با آموزش مباحث به صورت پایه و بیان جذاب و پر شور در کلاس توجه دانش آموزان را به خود و فعالیت در جریان کلاس جلب می کند.

قسمت هایی از کتاب که ممکن است دانش آموز دقت کمتری نسبت به آن داشته باشد بررسی شده و پس از پایان درس تست هر قسمت زده می شود که در حین آن مطالب تدریس شده دوباره مرور می شود. تنوع تست های بررسی شده توسط ایشان بسیار بالاست و مفاهیم به صورت عمقی و از ابتدا تدریس می شوند که این برای دانش آموزان ضعیف بسیار مفید است.

همچنین تست های سال های اخیر کنکور سراسری زبان انگلیسی به طور مفصل و جدا از دروس کتاب بررسی می شوند که البته مطالب بار دیگر به طور کامل برای حل سوالات بیان می شوند.

نسترن سلطانی

استاد نسترن سلطانی دارای مدرک کارشناسی شهرسازی و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری با رتبه 3 آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 با سابقه 8 سال تدریس در مراکز مختلف آموزشی در کلاسینو در حال تدریس زبان انگلیسی نهم و همچنین برگزاری همایش Welcome to zabanino  برای افراد مبتدی و تقویت مهارت های شنیداری، نوشتاری، مکالمه و خواندن است.

رضا کیاسالار

استاد رضا کیاسالار متولد 1349 ودارای مدرک دکترای پزشکی و دریافت کننده مدرک FCE  و CPE از دانشگاه کمبریج و از سال 1377 در مراکز مختلف آموزشی مشغول به تدریس زبان انگلیسی بوده است.

استاد کیاسالار به مطالب تسلط کافی دارند و با بیان قوی و گیرای خود دانش آموز را با جریان کلاس همراه می کند. نحوه تدریس ایشان از طریق تست صورت می گیرد و در هنگام حل آن ها تمام گزینه ها به طور دقیق و با توضیح مباحث بررسی شده و هنگام بررسی کنکور های سال گذشته دام های احتمالی طراحان کنکور بیان می شوند.

تست های آزمون برگزار شده در کلاس شباهت زیادی به کنکور های سال های اخیر دارند. نتیجه کلی آزمون ها بررسی شده و سوالات توسط استاد بررسی و حل می شوند تا دانش آموزان اشکالات خود را یافته و آن ها را از بین ببرند.

دانش آموزان می توانند اشکالات خود را در حین تدریس یا بعد از آن از استاد در قالب چت یا ویس از استاد پرسیده و جواب آن ها را دریافت کنند.

میلاد قریشی

استاد میلاد قریشی فارغ التحصیل مهندسی برق از دانشگاه شهید بهشتی و دارای مدرک SCE در سال 86 و دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان و دانشجوی دکتری آموزش زبان با سابقه تدریس در مدارس برتر تهران با بیان جذاب برای مخاطب در حال تدریس در آموزشگاه کنکوری کلاسینو است.

استاد قریشی علاوه بر حل تست مترادف لغات را نیز بیان می کند که باعث افزایش دامنه لغات و همچنین در کلاس های ایشان تست های کنکور سراسری با دقت بررسی می شوند.

آزمون های برگزار شده در کلاس استاد قریشی به صورت آنلاین حل و بررسی می شود و استاد به دانش آموز زمان می دهد تا با دام های تستی آشنا و تست را خودش بتواند حل کند.

علاوه بر این اساتید، دبیران گرامی دیگری در کلاسینو در حال تدریس هستند مانند استاد علی صادقی پور که در حال تدریس زبان نهم است.

چگونگی ثبت نام در کلاس های زبان انگلیسی کلاسینو

دانش آموزان عزیز برای شرکت در کلاس های کلاسینو ابتدا با کلیک بر روی لینک ثبت نام و وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس برای دریافت پنل شخصی خود اقدام کنند سپس با پرداخت هزینه دوره مورد نظر می توانند در کلاس های زبان کلاسینو شرکت کنند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب