ثبت نام کلاس های کلاسینو

02144511053

اساتید ادبیات کلاسینو

اساتید درس ادبیات فارسی کلاسینو

درس ادبیات فارسی یکی از دروس عمومی که از پنج مبحث: لغت و املا، تاریخ ادبیات، دستور زبان نگارشی، آرایه ادبی و قرابت معنایی تشکیل شده و اولین دفترچه عمومی کنکور سراسری را با 25 سوال و 18 دقیقه را به خود اختصاص داده و داوطلبان برای پاسخ دهی به هر سؤال 42 ثانیه فرصت دارند.

در کنکور سراسری تعداد سوالات هر یک از مباحث ادبیات بدین صورت می باشد:

لغت و املا: 6 سوال

تاریخ ادبیات: 1 سوال

دستور زبان نگارشی: 5 سوال

آرایه ادبی: 4 سوال

قربت معنایی: 9 سوال

اگرچه ضریب این درس در کنکور برای همه گروه های آزمایشی 4 مشخص شده اما بیشتر داوطلبان کنکور سراسری به دلیل دشوار بودن آرایه های ادبی و…. از آن فراری هستند و به تست های آن نمی پردازند.

 ادبیات فارسی مانند باقی دروس عمومی می تواند تاثیر بسیاری در رتبه داوطلبان کنکور داشته باشد بنابراین باید به آن مخصوصا در مبحث قرابت معنایی تسلط کافی داشت.

برای این امر دانش آموزان نیاز دارند که از دبیران مجرب و مدرسان متخصص در ادبیات فارسی برای کنکور کمک بگیرند. اما آیا دبیرانی را می شناسید که بتوانند به دانش آموزان گرامی با هزینه های به صرفه کمک رسانی کنند؟

مؤسسه کلاسینو با افتخار شما را در این مسیر یاری می کند. در ادامه به معرفی دبیران برتر کنکور ادبیات فارسی و شیوه تدریس آنها می پردازیم:

فراز توکلی

استاد فراز توکلی دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران و دبیر پروازی شهرهای مختلف با سابقه تدریس در مدارس برتر با تسلط بالا بر مباحث ادبیات فارسی درحال تدریس در آموزشگاه کنکوری کلاسینو به صورت آنلاین است.

تدریس استاد توکلی به صورت موضوعی با تعداد جلسات مناسب است و بیان ایشان کاملا متناسب با درس فارسی می باشد. جزوه ارائه شده در کلاس از نظم و طبقه بندی مناسب و پوشش مباحث به صورت کامل برخوردار است.

استاد توکلی در کلاس خود به بررسی ابیات رایج و پر تکرار و تست های کنکور سراسری و به بیان درس و نادرست بودن گزینه ها به صورت تشریحی می پردازد. آزمون های برگزار شده در کلاس مشابه کنکور می باشد و هم سطح آموزش های در طول کلاس است.

دانش آموزان می توانند به صورت چت در طول کلاس آنلاین سوال های خود را پرسیده و جواب خود را به همراه نکات توسط استاد دریافت کنند.

رضا حسینی یکتا

استاد رضا حسینی یکتا دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فارسی و عضو هیات مولفان کتاب های نشر الگو است.

تدریس استاد حسینی یکتا به صورت آموزش از طریق تست انجام شده و تنوع تست های حل شده در کلاس بسیار بالا و با بیان نکته و روش حل تست همراه است. همچنین ایشان در تست های خود از ابیات و نثر های جدید به طور مشهود استفاده می کند و تست های موجود در آزمون های برگزار شده در کلاس بیشتر به صورت تالیفی هستند.

ارتباط استاد با دانش آموز به صورت مطلوب است و دانش آموزان می توانند سوالات خود را در قالب چت به هنگام برگزاری کلاس آنلاین بپرسند و استاد با دقت به تمام آن ها پاسخ خواهد داد.

میرداوود مقدسی

استاد میر داوود مقدسی دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات فارسی و کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان استثنایی (گرایش تیز هوش) سابقه 20 سال تدریس و مدیریت در مدارس برتر تهران در مؤسسه کنکوری کلاسینو مشغول به تدریس ادبیات فارسی سال نهم است.

چگونگی ثبت نام در کلاس های ادبیات فارسی کلاسینو

شما دانش آموزان گرامی پس از کلیک بر روی لینک ثبت نام، نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و پنل شخصی خود را دریافت کنید. سپس با پرداخت هزینه دوره مورد نظر در کلاس های دلخواه خود شرکت کنید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب