ثبت نام با تخفیف ویژه

ادبیات کلاسینو

ادبیات کلاسینو

درس ادبیات در کلاسینو برای مقطع متوسطه دوم در دوره های مختلف و با تدریس اساتید متفاوتی برگزار می شود. دانش آموزان ممکن است در انتخاب استاد مدرس به دلیل عدم شناخت کافی اساتید دچار سردرگمی شوند. این نوشته با هدف آشنایی شما دانش آموزان با اساتید ادبیات کلاسینو و دوره های ادبیات کلاسینو نوشته شده است، با ما همراه باشید.

اهمیت درس ادبیات

درس ادبیات عمومی برای دانش آموزان سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم کلیه رشته های نظری به دلیل برگزاری امتحانات خرداد ماه به صورت نهایی و تاثیر مستقیم آن بر نتیجه کنکور آن ها، یادگیری مفهومی این درس اهمیت ویژه ای دارد.

ادبیات تخصصی رشته انسانی ضریب 8 را در کنکور انسانی به خود اختصاص داده است و برای داوطلبان کنکور رشته انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.
داوطلبان کنکور انسانی، برای کسب درصد بالا در درس ادبیات تخصصی نیاز به تسلط کامل بر مباحث ادبیات هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دارند.

همان طور که در ابتدا گفته شد، درس ادبیات در کلاسینو توسط چند استاد تدریس می شود، در ادامه به معرفی اساتید و دوره های ادبیات کلاسینو می پردازیم.

اساتید ادبیات کلاسینو

اساتید ادبیات عمومی و تخصصی کلاسینو استاد فراز توکلی و استاد رضا حسینی یکتا می باشند. در ادامه به معرفی ایشان و دوره های برگزاری آن ها می پردازیم.

فراز توکلی

فراز توکلی دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران و دارای سابقه تدریس درس ادبیات در دبیرستان‌های برتر ایراناز جمله البرز ماندگار، معلم، فریده سلیمی، دانشجو، شمیم عرفان، هدف و آموزشگاه های کنکوری بنام و معروف کشور می باشند و در حال حاضر در کلاسینو درس ادبیات تخصصی، ادبیات عمومی و علوم و فنون را در کلاس های آنلاین تدریس می کنند.
استاد فراز توکلی با داشتن تسلط بالا بر مباحث درس ادبیات و آموزش کاملا مفهومی و مبحثی (طبق مباحث ادبات تخصصی کنکور انسانی)، برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور رشته انسانی و دانش آموزانی که هدف کسب نمره 20 در امتحان نهایی ادبیات را دارند بسیار کاربردی و نتیجه بخش است.

دوره های ادبیات فراز توکلی

دوره های ادبیات فراز توکلی در کلاسینو شامل:

دوره آنلاین جامع ادبیات کنکور 1403 فراز توکلی در کلاسینو (شروع از مرداد ماه)

دوره آنلاین جامع نوبان ادبیات کنکور 1403 فراز توکلی در کلاسینو (شروع از آبان ماه)

کلاس آنلاین علوم و فنون یازدهم انسانی با تدریس فراز توکلی در کلاسینو

دوره tnt ادبیات تخصصی فراز توکلی در کلاسینو

دوره جمع بندی جاست تست ادبیات تخصصی فراز توکلی در کلاسینو

کلاس آنلاین ادبیات عمومی یازدهم فراز توکلی

کلاس آنلاین ادبیات عمومی دوازدهم فراز توکلی ویژه امتحانات نهایی 1403

رضا حسینی یکتا

رضا حسینی یکتا دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی می باشند و سابقه تدریس درس ادبیات در دانشگاه و برنامه های تلویزیونی برنامه های فرصت برابر، پاسخ، ونوس، نوین، کارنامه 20 را در رزومه کاری خود دارند.
رضا حسینی یکتا در حال حاضر در کلاسینو مدرس درس ادبیات تخصصی رشته انسانی و ادبیات عمومی می باشند.
شیوه تدریس ادبیات یکتا به صورتی است که ابتدا مطالب را آموزش می دهند و سپس روش های تست زنی را آموزش می دهند و پس از آموزش روش تست، تست های متعدد را پاسخ می دهند.

دوره های ادبیات رضا حسینی یکتا در کلاسینو

دوره های ادبیات رضا حسینی یکتا در کلاسینو شامل:

دوره آنلاین جامع ادبیات کنکور 1403 رضا حسینی یکتا در کلاسینو (شروع از مرداد ماه)

دوره آنلاین جامع نوبان ادبیات کنکور 1403 رضا حسینی یکتا در کلاسینو (شروع از آبان ماه)

دوره tnt ادبیات تخصصی رضا حسینی یکتا در کلاسینو

دوره جمع بندی جاست تست ادبیات تخصصی رضا حسینی یکتا در کلاسینو

کلاس آنلاین ادبیات عمومی دوازدهم رضا حسینی یکتا ویژه امتحانات نهایی 1403

ثبت نام در کلاس های ادبیات کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس های ادبیات کلاسینو از طریق لینک زیر می توانید اقدام کنید و یا با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان در کلاس ادبیات استاد مورد نظر خود در کلاسینو ثبت نام کنید.

ثبت نام کلاسینو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب